Müşteri Görüşleri

İlhan Özdemir
Automower 105

Cuma günü siparis ettim cumartesi elimdeydi. Pazar gunu 2 saat icinde kurulum yapip start ettim. İnanilmaz bir makine. Çim bicme derdine son. Kendi kendine ve son derece sessiz calisip duruyor. Bataryasi zayiflayinca gidip kendini sarj ediyor ardindan tekrar isinin basina donuyor. Bahcesi olan her kesin mutlaka sahip olmasi gereken bir urun. Fis jeneratöre cok tesekkurler.

Utku Öner
Automower 105

Automower'i artik yasi sebebiyle cim bicmekte zorlanan babama hediye olarak aldim. Evlerinin arkasindaki yaklasik 500m2'lik çim alanin üstesinden hic zorlanmadan günde 4-5 saat çalisarak geliyor. Kullanim mantigi geregi çimlerin uzamasina izin vermeden her gün çalisarak çimlerin hep ayni boyda kalmasini sagliyor. Ayrica yukseklik ayari dogru yapilirsa dusen yapraklari da biçtigi için bahçenin genel olarak daha temiz ve bakimli durmasina sebep oluyor. Kurulumu da oldukça basit. Youtube'daki kurulum videosunu izledikten sonra tek basima birkaç saat içinde kurulumu tamamlayabildim. (Yalniz kurulum kiti ayri satiliyor, onu da automower'in beraberinde almayi sakin unutmayin). Bir aydir kullanimda ve çimlerin yogunlugunda gözle görülür bir artis var. Zaten internette incelerseniz, ince kestigi çim tabakasini tekrar yerdeki çimlerin arasina döküp üzerinden geçtigi için, bu tarz bir yogunluk ve çim kalitesinde artis beklenebilecegini çesitli forumlarda da okuyabilirsiniz. Biz kendimiz test edip kanitlamis olduk. Herkese tavsiye ederim!

Berk Yüzbaşıoğlu
Automower 105

Küçük bahçemiz için aldık, ben kurdum. Kurulumu basit, çalışması da öyle :) Kendi kendine gezinip işini yapıyor arada oturup izliyorum. fiş jeneratöre ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.